Coşkun Zeytincilik İletişim
İletişim Bilgilerimiz


Satış Mağazası Adres:

150 Evler Mahallesi, Zümrüt Apartmanı, 150 Evler Mahallesi Edremit Caddesi, Atatürk Blv. B-390, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Cunda Satış Mağazası Adres:

Namık Kemal, alibey adası cunda, Çarşı Cd. no:29, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Fabrika Adres:

SS Uğur Toplu İşyeri Koop. 150 Evler Mah. Türker Minibaş Cad. 12.Sok. İzmir yolu üzeri No1/2 Ayvalık/Balıkesir

Telefon

GSM : +90 (532) 391 59 93

E-Mail

info@coskunzeytincilik.com destek@coskunzeytincilik.com

 

Güvenebilirsiniz

Yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak zeytinyağlarından satın alıyoruz çok memnunuz özellikle erken hasat filtresiz olarak ilk hasatları tam bir şifa kaynağı.

Sabri T.

Asit oranları tam yerinde

zeytinyağlı yemeklere düşkün bir aile olarak düzenli olarak yağ siparişi vermekteyiz. kendilerine özenli kargolama ve hediyeleri için teşekkür ederiz.

Berna S.

gerçek ayvalık ürünleri

ayvalıktan geçerken dükkanlarına uğradık. ilgi alakaları çok iyi. yağ sıkım atolyelerini gezdirdiler. taş baskıyı ilk defa burda görmüş olduk. teşekkür ederiz.

Ali Hüseyin K.

Süper

Sizinle tanışmamız rahmetli kayınvalidem sayesinde oldu 10 senedir sizin yağınızı kargo ile evimize kadar ulaşırdınız kızımın adına (canan tufan adına ) 2 Senedirde mağazamızdan alma fırsati buldum elimde yağım var .Ama HERKEZE ISRARLA TAVSIYE EDIYORUM DENEYEN BİRDAHA BAŞKA YAĞ YEMEZ

İlker kurtay

Kusursuz lezzetler

Köy tvde programınızı izledim size güvenip taş baskı erken hasat zeytin yağınızı aldım iyiki de almışım bugüne kadar ayvalıktan ve bir çok yerden zeytinyağı aldık denedik ben ve ailem sizin zeytinyağınızın tadına bakana kadar önceden yediğimiz zeytinyağlarından çok kaliteli olduğunu gördük tek kelime ile mükemmel lezzetler harikasınız Coşkun Zeytincilik herkese tavsiye ediyorum güvenilir kaliteli bir firma.

Eda Okan

İyiki varsınız.

Tesadüfen köy tv ‘ye verdiğniz röportajda izledim.Zeytinyağı üretim aşamasında verdiğiniz gerçek ve doyurucu bilgi için teşekkür ederim. Meğer zeytinyağı hakkında ne kadar bilmediklerimiz varmış.20 senedir altınolukta yazlığımız var ve zeytinyağını o bölgeden alıyoruz.Muhtemelen aldatılıyormuşuz.Henüz izden alışveriş yapmadım ama kesinlikle adresim siz olacaksınız.Gözüm kapalı ürünllerinizden alacağım.Gözümü açarsam bana ürün satmayın !……

Erkan ünnel

Gerçek yağı buldum

Köy tv de izledim denemek için erken hasat ve normal hasat sipariş ettim. Merakla bekledik her ikiside harika sabah kahvaltıda sürekli artık yemeklerde de denedik hatta Kızartma yaptık acaba duman olurmu dedim duman da yok kızartmalar da süper. Teşekkür ederiz ailece oğlum Ertuğrul bey bayıldı özellikle

Cafer Dinçer
sizdeyorumyapinsizdeyorumyapinhover

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
0